Daniel Wellman

Daniel Wellman

Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwent Psychologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał m.in. w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz, w Fundacji Nagle Sami, gdzie prowadził psychoterapię indywidualną z pacjentami po stracie i w żałobie, w Fundacji OnkoCafe „Razem Lepiej”.

Staż kliniczny odbywał w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Terapeutyczno-Diagnostycznym F2.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, w którym dąży wraz z pacjentem, do rozpoznania jego nieuświadomionych reakcji i zachowań, próbując odszukać towarzyszące mu myśli, uczucia, schematy, które stoją na drodze do pełnego zrozumienia samego siebie. Pomaga pacjentom w budowaniu trwałych i satysfakcjonujących relacji, wspiera w walce z uczuciem chronicznego wstydu, smutku, niską samooceną, zaburzeniami depresyjnymi oraz lękami i fobiami. Pomaga osobom znajdującym się w życiowych kryzysach (strata, żałoba, zdrada).

Posiada certyfikat ukończenia szkolenia z interwencji kryzysowych: -„Założenia i metody udzielania pomocy psychologicznej po nagłej traumie”.

Masażysta z kilkunastu letnim doświadczeniem w pracy z ciałem, z zamiłowania fotograf.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt telefoniczny do ośrodka Konteksty w którym przyjmuję: 504 505 900

Szczegóły

E-mail wellman@konteksty.net
<< wróć do listy