Jadwiga Włodarczyk

Jadwiga Włodarczyk psychoterapeutka mediatorka

Psychoterapeutka i mediatorka rodzinna.

Absolwentka wydziału pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji – 4-letniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Psychodynamicznej (ostatni rok); 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia. Nieustannie pogłębia wiedzę podczas kursów i warsztatów (m.in. w Laboratorium Psychoedukacji – Wprowadzenie do ISTDP PreCore 1 – 2022 r.; Terapia Par Skoncentrowana na Emocjach EFT – Externship – 2023 r.), udział w konferencjach (Mentalizacja, ciało i neuronauka – o przyszłości psychoterapii – NTPP, 2023 r.; Uzależnienie jako zaburzenie więzi – SPOPU, 2023 r.; Humor w relacji terapeutycznej – PTPP, 2023 r.).

Doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Chorób Afektywnych i Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F5, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału Psychologii UW oraz w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom. Absolwentka podstawowego szkolenia z mediacji i szkolenia specjalistycznego z mediacji rodzinnych w Centrum Mediacji Partners Polska, gdzie odbyła również staż zawodowy. 

Pracuje z osobami dorosłymi – terapia indywidualna, terapia par, mediacje rodzinne. Pomaga pacjentom, którzy doświadczają takich problemów, jak ataki paniki, problemy o charakterze obsesyjno-kompulsywnym, stany depresyjne, różne rodzaje traumy i wiele innych.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt telefoniczny do ośrodka Spotkanie w którym przyjmuje pacjentów: 690 530 614

<< wróć do listy