Natalia Seler

Natalia Seler psychoterapeutka

Pracuję w nurcie psychodynamicznym jednak korzystam również z dorobku innych podejść. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz terapię par i rodzin.

Jestem w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii (4 rok), Szkole psychoterapii Par i Rodzin oraz Szkole Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam Certyfikat Trenera umiejętności społecznych TUS SST, a także Certyfikat terapii EMDR wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii EMDR oraz EMDR Europe. Jestem uczestnikiem programu certyfikacyjnego ESTD (European Society for Trauma & Dissociation ESTD).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w placówkach państwowych oraz prywatnych m. in. na stażu klinicznym w Klinice Nerwic – w  oddziale dziennym leczenia Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania oraz w I Klinice Psychiatrycznej w całodobowym oddziale F2 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,  w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Warszawie, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie oraz paru poradniach prywatnych.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne superwizorów. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach poszerzających kwalifikacje i kompetencje psychoterapeutyczne.

W pracy ważna jest dla mnie głęboka relacja terapeutyczna, jaka tworzy się między pacjentem a terapeutą, która jest kluczowym elementem sukcesu w poprawie jakości życia pacjenta. W warunkach dających poczucie komfortu psychicznego towarzyszę pacjentowi w przepracowaniu kryzysowych sytuacji życiowych, rozwiązaniu nieświadomych konfliktów wewnętrznych.

Znajdziesz mnie w ośrodku Help Point.

Szczegóły

Telefon 510714938
E-mail nataliaseler.terapia+pp@gmail.com
<< wróć do listy