Teresa Suchorska

Teresa Żółtowska psychoterapeutka

Jestem psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie 4 – letniego Studium Psychoterapii i 2 – letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zbierałam pracując z pacjentami indywidualnymi i grupami w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Stowarzyszeniu „Q Zmianom” w Warszawie, Centrum Praw Kobiet oraz prywatnym ośrodku „Konteksty. Miejsce psychoterapii” w Warszawie. Współprowadziłam grupy dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, interpersonalno – wsparciowe i terapeutyczne dla osób z problemem używania substancji.

Pracuję z osobami zmagającymi się z różnymi zaburzeniami: depresją, lękami, nerwicami, trudnościami relacyjnymi, zaburzeniami odżywiania, lękami egzystencjalnymi czy fobią społeczną.

Pomagam osobom doświadczającym chronicznego wstydu, uczucia osamotnienia, niskiego poczucia własnej wartości, szukającym sensu w życiu oraz tym którzy mierzą się z zagadnieniami związanymi z tematem wolności.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u specjalistów posiadających certyfikaty superwizorskie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt telefoniczny do ośrodka Konteksty w którym przyjmuję: 504 505 900

Szczegóły

E-mail suchorska@konteksty.net
<< wróć do listy